محل تبلیغات شما

۵ وسیله ضروری برای توله سگ – یافتن بهترین محصولات و وسایل توله سگ شما می‌تواند بسیار مشکل باشد – محصولات بسیاری برای انتخاب وجود دارند. اگر وارد هر مغازه وسایل حیوانات خانگی شوید، قفسه هایی پر از غذا های آماده و تشویقی، تشک خواب، اسباب بازی در شکل ها و اندازه های مختلف و حتی پوشاک سگ را خواهید دید.

پول خرج کردن برای سگ جدید بسیار وسوسه انگیز خواهد بود. اما برای شروع و خوش آمد گویی به توله سگ تان این وسایل را فراموش نکنید. اگر هنوز سگ خود را خریداری نکرده اید با مرکز فروش سگ پامرانین تماس بگیرید.

۱- قلّاده و افسار

5 وسیله ضروری برای توله سگ 2 300x300 5 وسیله ضروری برای توله سگتوله سگ شما از همان روز اول به قلّاده و افسار نیاز خواهد داشت. یک قلّاده – ساده یا فانتزی – شامل اطلاعات شناسایی و مجوز میباشد که اسم و شماره تلفن شما را نیز در بر میگیرد. قلّاده به افسار وصل میشود، که برای راه بردن سگ مورد نیاز خواهد بود. بهتر است همین که از مرکز فروش سگ پامرانین بیرون آمدید بروید و یک قلاده خریداری کنید.

برای اولین قلاده های سگ، یک قلاده نایلونی قابل تنظیم با قلابی دوتکه انتخاب کنید. قلاده باید به اندازه کافی تنگ باشد تا سر نخورد، اما نباید بیش از حد نیاز تنگ شود. دو انگشت شما باید بتواند در حد فاصل میان قلاده و گردن سگ جای بگیرد. با رشد توله سگ شما، انتظار میرود قلاده ها برای سگ تان تنگ شده و نیاز به قلاده های جدیدی پیدا کنید.

افسار برای راه بردن سگ و تربیت او به قلاده وصل میشود. افسار و جنس ابزار اتصال قلاده به افسار باید محکم و باکیفیت باشد. برای راحتی شما، افسار باید حلقه ای برای قرارگیری در دست داشته باشد. برای توله سگ از قلّاده کوتاه تری با طول حدود ۱ متر و ۲۰ سانتی متر استفاده کنید، بعد از تربیت او از افسار بلند تری استفاده خواهید کرد.

5 وسیله ضروری برای توله سگ 3 300x300 5 وسیله ضروری برای توله سگ۲- جعبه، قفس و محفظه نگهداری

ضروری برای همه توله سگ‌ها! جعبه ها وقفس ها و محافظ نگهداری، سگ شما را برای تربیت و مراقبت در یک مکان خاص نگه میدارند. شما برای آوردن سگ به خانه، نیاز به یک

برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید

 

 

 

 


واردات انواع نژاد سگ

معرفی کامل سگ نژاد چاو چاو

حفظ سلامت و نگهداری از چاوچاو

چرا سگ ها لیس میزنند

قلاده ,افسار ,توله ,قلّاده ,یک ,های ,توله سگ ,سگ شما ,برای توله ,ضروری برای ,تربیت او

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود فایل فروش بهترین لوازم یدکی بلدوزر کوماتسو انجمن کامپیوتر آموزش بورس از مبتدی تا پیشرفته فروش اینترنتی پارتیشن دوجداره فروشگاه آنلاین قهوه حراجی مشاوره تلفنی صدای مشاور Vanceqek826 blog فروشگاه معرفی اجناس ارزان دانلود سیتی