محل تبلیغات شما
 

 

فروش سگ پامرانین خرسی

فروش سگ پامرانین خرسی

سگ پامرانین با قیافه بامزه و خندان و خز پفکی و پرپشت و دم برگشته اش یکی از نژادهای سگ محبوب در ایران هست. تو ایران اونا از روی ظاهرشون اون ها رو به سگ پامرانین خرسی و روباهی تقسیم بندی میکنن! فروش سگ پامرانین خرسی تو پت لاور انجام میشه.

سگ پامرانین خرسی به پامرهایی گفته میشه که پوزه کوتاه تر، چهره خندان تر و موهایی پرپشت تر و به اصطلاح پرورش دهنده ها تپل تر دارن. سر پامرانین خرسی گرد تر و چشم هاشون به هم نزدیک تره.
آموزش و تربیت سگ پامرانین روباهی و خرسی کاری بسیار آسان و راحته زیرا این سگ خانگی کوچک بسیار فعال و دوست داشتنیه. قیمت سگ پامرانین ارزان نیست.

 

فروش سگ پامرانین به خاطر این که راحت در آپارتمان ها میشه ازشون نگهداری کرد رو به افزایشه و شما دوستان می تونین با خیالی آسوده سگ دلخواهتون رو خریداری کنین.
هوش بالای پامرانین ها باعث شده آموزش به این نژاد از سن کم ضروری باشه. در غیر این صورت پامرانین به یه سگ سرخود و حرف گوش نکن تبدیل میشه که هرکاری دلش میخواد انجام میده.
هرچی سگ پامرانین در تولگی با تعداد افراد و حیوانات بیشتری آشنا بشه، در بزرگسالی اجتماعی تر و معاشرتی تر میشه و کمتر رفتارهای پرخاشگرانه رو نسبت به غریبه ها و سگ های دیگه خواهد داشت.

قیمت سگ پامرانین

سگ پامرانین در ایران جزو سگ های گرون محسوب میشه و بسته به اینکه ظاهر اون توله پامرانین چقدر بانمک باشه، بین ۵ تا ۱۵ میلیون تومن روی اون قیمت گذاری میکنن.
اگه میخواین دقیق از قیمت فروش سگ پامرانین با خبر بشین با پت لاور تماس بگیرین تا مشاورین و کارشناسان ما شما رو راهنمایی کنن.


واردات انواع نژاد سگ

معرفی کامل سگ نژاد چاو چاو

حفظ سلامت و نگهداری از چاوچاو

چرا سگ ها لیس میزنند

پامرانین ,خرسی ,تر ,میشه ,رو ,ها ,سگ پامرانین ,پامرانین خرسی ,تر و ,فروش سگ ,در ایران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مشاوره روانشناسی ذهن نو مرجع کنکور ایران راهنمای جامع مهاجرت و اخذ اقامت کشور های اروپا ترجمه رسمی مجله خرید تو - راهنمای خرید اجناس فوق العاده قیمت لوازم یدکی کوماتسو موزیک فا خرید اینترنتی درخواست امداد خودرو