محل تبلیغات شما

محکم و اصولی رفتار کنید.

مراقبت از سگ پامرانین ، پامرانین ها مشتاق هستند که چیز های جدید یاد بگیرند اما با این حال بسیار مستقل هستند. شما در حین این که ملایم رفتار می‌ کنید، باید محکم باشید. در این صورت، در هنگام انجام دادن کارهای بد، متوجه آن می‌ شود.

توله سگ پامرانین خود را به کلاس‌ های آموزش سگ‌ های جوان ببرید

اگر پامر شما توله کوچک است، شما می‌ توانید آموزش او را زود تر شروع کنید. ثبت نام توله کوچک در کلاس‌ های آموزشی می‌ تواند به او مهارت‌ های اجتماعی عمومی را آموزش دهد تا به او کمک می‌ کند در یک جمع چگونه باید برخورد کند. این را همه کارشناسان فروش سگ پامرانین به شما خواهند گفت.

آموزش‌ های جزئی را به سگ پامرانین بدهید

اگر شما یک توله سگ دارید باید برای مواقع ضروری، آموزش‌ های خانگی را به او بدهید. آموزش‌ های جزئی می‌ توانند حتی تا چند ماه طول بکشند. بنابراین باید نسبت به توله سگ خود صبور باشید. او مکان همیشگی آموزش خود را می‌ شناسد. بهتر است خارج از خانه به او آموزش دهید و اجازه دهید که خودش آن محل را انتخاب کند.

 

با جعبه به سگ پامرانین خود آموزش دهید

به توصیه ایران چاوچاو ، این یک روش عالی برای آموزش توله سگ شما است. جعبه نه تنها او را از خطرات بالقوه محافظت می‌ کند، بلکه می‌ تواند او را در برابر خطرات ناشی از نبود شما در خانه نیز حفظ کند. به دلیل سخت بودن آموزش در خانه، آموزش در جعبه یک جاگزین مناسب است.

خوابیدن در شب را به سگ پامرانین خود بیاموزید

یکی از راه های آسان مراقبت از سگ پامرانین این است که هنگامی که پامرانین هارا برای اولین بار به خانه می‌ برید، متوجه می‌ شوید که برنامه خواب او با شما هم خوانی ندارد. شما باید وقت زیادی برای تنظیم الگوی خواب پامر خود صرف کنید. بنابراین تاکید زیادی بر خوابیدن او در شب‌ ها داشته باشید.

پارس کردن سگ پامرانین خود را کنترل کنید

پامرانین ها صدا های بلندی ایجاد می‌ کنند و نمی‌ دانند کی باید این صدا ها را متوقف کنند. برای شما مهم است که این کار را به او آموزش دهید. میتوانید از مشاورین فروش سگ پامرانین در این زمینه سوال کنید.

سگ پامرانین تان را به استفاده از قلاده عادت دهید

پامرانین ها انرژی زیادی دارند و دوست دارند مسیر های طولانی را بدوند. پیاده روی‌ های روزانه بهترین راه برای عادت دادن او می‌ باشد. برای این که برای هر دوی شما پیاده روی لذت بخش باشد، به او آموزش دهید در یک خط حرکت کند و حتما قلاده داشته باشد.

غذای بسیار با کیفیت برای سگ پامرانین خود انتخاب کنید

یک رژیم غذایی سالم و بالانس برای حفظ سلامتی پامر شما لازم است. غذایی کامل و با کیفیت باید دارای تمام مواد مغذی مورد نیاز برای سلامتی و انجام فعالیت‌ های سگ شما باشد. برای انتخاب غذای مناسب، به برچسب روی غذا ها دقت کنید.

 

منبع : مطلب وب سایت ایران چاوچاو


واردات انواع نژاد سگ

معرفی کامل سگ نژاد چاو چاو

حفظ سلامت و نگهداری از چاوچاو

چرا سگ ها لیس میزنند

پامرانین ,می‌ ,های ,آموزش ,توله ,دهید ,سگ پامرانین ,به او ,را به ,پامرانین خود ,آموزش دهید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود کده قیمت خرید لاستیک پیرلی فروشگاه رژیم لاغری سریع مدل های لاستیک هانکوک زن امروز pishgamansanat تلرو دانلودستان بهترین سایت