محل تبلیغات شما

سگ چاوچاو ( Chow Chow ) جزو یکی از بهترین نژادهای سگ خانگی می باشد که بخاطر زیبایی که دارد طرفداران زیادی در کل دنیا پیدا کرده است. ملیت سگ چاوچاو کشور چین می باشد. ‬چاوچاو‭  ‬نژاد‭ ‬تک‭ ‬و‭ ‬بسیار‭ ‬قدیمی‭ ‬است‭ ‬که‭ ‬جزو‭ ‬اولین‭ ‬گروه‌های‭ ‬جدا‭ ‬شده‭ ‬از‭ ‬گرگ‌هاست‭ ‬و‭ ‬تحلیل‭ ‬DNA‭ ‬آن‭ ‬نیز‭ ‬نشان‭ ‬داده‭ ‬که‭ ‬منشا‭ ‬آن‭ ‬به‭ ‬سیبری‭ ‬و‭ ‬مغولستان‭ ‬بر‭ ‬می‌گردد‭ ‬و‭ ‬بعدها‭ ‬به‭ ‬عنوان‭ ‬سگ‭ ‬نگهبان‭ ‬قلعه‭ ‬در‭ ‬چین‭ ‬استفاده‭ ‬شده‭ ‬است‭.‬

در ضمن توجه داشته باشید این مجموعه به فروش سگ چاوچاو ، پامرانین … می پردازد و شما می توانید با خیالی آسوده سگ مورد نظر خود را خریداری کنید.'

 

فروش سگ چاوچاو ارزان 3 فروش سگ چاوچاو ارزان

خرید سگ چاوچاو

 

خلق و خو سگ چاوچاو

چو چو سگی است که به خوبی تربیت می شود. با بچه ها بسیار خوب هستند. اگر از گربه یا حیوان خانگی دیگری نگهداری میکنید بهتر است که زمانی که آنها جوان هستند آنها را به خانه بیاورید. آنها هنگامی که جوان هستند کاملا اجتماعی هستند.

آنها نیاز به آموزش دارند، با این حال هم برای توله سگ وهم برای سگ بالغ باید مجموعه ای از قوانین را به آنها آموزش داد. این نژاد بسیار غالب است و نیاز به یک صاحب مسلط دارد. صاحب این نژاد از سگ باید یک فرد آرام باشد که به طور طبیعی محکم، با اعتماد به نفس، و سازگار است. با این خصوصیات میتوان به راحتی چاوچابمیو را کنترل کرد.

گاهی اوقات حالت تدافعی دارد. سلطه گر، جدی و مستقل است. مشکلات احتمالی زمانی بوجود می آیند که صاحب سگ نداند چگونه باید با آن برخورد کند. اگر شما اجازه دهید این سگ به این باور برسد که رئیس خانه است، این سگ به موجودی خیره سر تبدیل خواهد شد. قبل از اینکه به سوی فروش سگ چاوچاو بروید ، باید بدانید که این سگ ها برای کسانی که می خواهند برای بار اول سگ بخرند مناسب نیست.

وقتی یک چاوچاو به این باور برسد که حاکم انسان است او ممکن است رفتاری پرخاشگرانه در ارتباط با سایر انسانهای مرتبط با صاحبش داشته باشد. آنها نسبت به صاحب خودشان بسیار وفادار هستند. به گفته اغلب صاحبان این نژاد آنها براحتی میتوانند ی را یاد بگیرند. آنها اشتیاق زیادی به یادگیری دارند. بعضی ها معتقدند که نوع مو کوتاه آن فعالتر و باهوش تر از نوع مو بلند است.

قسمت فروش سگ چاوچاو ارزان این مجموعه ، به شما سالم ترین سگ ها را هدیه می دهد . برای رایفت جزئیات با کارشناسان ما تماس بگیرید.


واردات انواع نژاد سگ

معرفی کامل سگ نژاد چاو چاو

حفظ سلامت و نگهداری از چاوچاو

چرا سگ ها لیس میزنند

چاوچاو ,ها ,صاحب ,‬و‭ ,نژاد ,یک ,سگ چاوچاو ,این نژاد ,این سگ ,که به ,سگ ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آبین Abin تو بهترین خرید رو از ما داشته باش فروشگاه اینترنتی داروطب فروش لوازم جانبی موبایل دانلود رایگان فیلم و سریال ترکی ایرانی در سرعین فیلم کافه دیزاین اولین مرکز دپو کاغذدیواری خرم آباد وردپرس خرید اسکی فضایی با قیمت مناسب آشپزخونه پایا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.